Napis
zps_logo
Zps_uep-alfa
ZPS jest członkiem Europejskiej Federacji Spadochroniarzy


Poszukujemy byłych żołnierzy zawodowych służących w 10 bpd

Przepraszamy, podajemy stopnie wojskowe ostatnio nam znane.

Bartkiewicz Mirosław (por). Buda Jerzy(st.chor). Baran Henryk(st.sierż). Batko Krzysztof (por). Bess Witold (płk). Berłowski Wiesław (sierż). Biały Jacek(por). Brany Karol (por). Burczy Ryszard (por). Buła Krzysztof (kpt). Bochatyński Grzegorz (kpt). Bielecki Marcin (st.sierż). Burek Andrzej (st.sierż).

Czopyk Stanisław (kpt). Czopek Piotr (por). Czyżewski Andrzej (por). Ćwiękała Mieczysławem (por). Ciasnocha Marek(st.sierż). Cyran Tomasz(st.chor).

Dąbrowski Mieczysław (por). Drozd Witold(kpt). Duda Zbigniew (st.sierż). Dyrga Sebastian (por). Drewnowski Andrzej (kpt).

Florczyk Zygmunt (kpt).

Góralczyk Paweł(por). Górszczyk Antoni (mjr). Garula Stanisław (kpt). Grabowski Andrzej (por). Geraszek Marian (chor). Gądek Krzysztof (chor). Gręda Jacek(por). Gałka Marek (por).

Jaszak Dariusz (st.sierż). Jastrzębski Jerzy (por). Jonkisz Jan(por). Jabłoński Jarosław (kpt). Jaczyński Stanisław (por).

Kawczyński Marian (kpt). Kędziora Tadeusz (por). Kacprzyk Władysław (kpt). Kosiński Stanisław(por). Kralski Stanisław (por). Krzak Józef (st.ogn). Kozacki Krzysztof (chor). Król Jerzy (por). Kuzak Władysław (chor). Kapusta Dariusz (por). Kosiński Zdzisław (mjr). Kot Adam(kpt).

Laskowski Henryk (mjr). Laskowski Sławomir (por). Lewandowski Ryszard (st.sierż).

Marcinkowski Bogusław (por). Mrozowski Bogdan(kpt). Maciejko Andrzej (kpt). Mędrala Paweł(st.chor). Międzybrodzki Maciej(por).

Nowakowski Andrzej (por). Nowak Arkadiusz (st.chor).

Oracz Tomasz (por).

Pacholik Józef (kpt). Pawłowski Bogdan (kpt). Piłat Ryszard (mjr). Puchała Marek (mjr). Piwowarczyk Maciej (por). Placha Dariusz (kpt). Paterek Marek(por).

Stadnicki Henryk (por). Stępień Adam(kpt). Stabryn Alfred (por). Stec Marek(por). Szewczyński Marian (por). Szczukiewicz Jarosław(kpt). Szpunar Stanisław (st.chor). Skowron Franciszek (mjr). Sierocki Marian (por). Sapieżyński Tadeusz (mjr). Szymański Andrzej (ppor). Śwituszak Sławomir (kpt).

Trojanowski Bogdan(sierż.szt).

Usydus Mieczysław (kpt).

Warchalski Włodzimierz (por). Wrześniowski Feliks (por). Witas Józef (st.sierż). Wojciechowski Eligiusz(por). Zapolski Piotr (kpt) Zegan Chryzostom (mjr). Ziółkowski Marian (mjr). Żeromski Janusz (por).



Poszukujemy byłych żołnierzy służby zasadniczej służących w 10 bpd (rok poboru do wojska)


Graczyk Jerzy r.1963, Panowicz Zbigniew r.1963, Zielnica Bogumił r.1963, Biedny Zbigniew r.1963, Nowakowski Henryk r.1963,

Jurgiel Mieczysław r.1964, Malinowski Jerzy r.1964, Trafił Benedykt r.1964, Musiał Marian r.1964, Jaworski Tadeusz r.1964, Szot Dariusz r.1964, Kasprzak Krzysztof r.1964, Lulczyk Stanisław r.1964,

Masłowski Władysław r.1967,

Ryszard Gałuszka r.1968, Piotr Muc r.1968, Jan Kaczmarek r.1968, Mietek Jóźwik r.1968, Bogdan Warchoł r.1968, Leszek Kuchciński r.1968, Leszek Zieliński r.1968, Zdzisław Grabarek r.1968, Józef Mirek r.1968, Witek Głąb r.1968, Jurek Leszczyński r.1968, Tadeusz Kosmulski r.1968, Stefan Korona r.1968, Józef Grela r.1969, Tadeusz Grzyb r.1968, Jan Szeląg r.1969,

Sutrynowicz Jan r.1969, Kędra Adam r.1969, Naporowski Bogdan r.1969, Leszczyński Jerzy r.1969,

Kamiński Wiesław r.1973, Oleksiak Stanisław r.1973,

Zdebik Zenon r.1974, Gałka Józef r.1974,

Kosak Mirosław r.1975,

Czerwiński Janusz r.1976,

Spyra Lucjan r.1977,

Kubowicz Janusz r.1978,

Popek Grzegorz r.1979,