Napis
zps_logo
Zps_uep-alfa
ZPS jest członkiem Europejskiej Federacji Spadochroniarzy

ZNICZ PAMIĘCI


znicz (8 kB)

ODESZLI NA WIECZNĄ WARTĘ. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !




ODESZLI ROK 2018 :

Czeczel Zdzisław.    Schab Ludomir.    




ODESZLI ROK 2017 :

Urbańczyk Tadeusz.     Apczyński Stanisław.     Bocheński Czesław.




ODESZLI ROK 2016 :

Hoffman Leszek.     Kaproń Bolesław.     Piekut Andrzej.    Trzciński Waldemar. Salwerowicz Adam.     Wasilonek Ireneusz.   Bogdański Leszek.




ODESZLI ROK 2015 :

Saganiak Grzegorz.     Szczypa Tomasz.    Wójcik Jerzy.   Walter Dawid.




ODESZLI ROK 2014 :

Ciszak Kazimierz.    Czechowski Janusz.   Gałuszka Marian.   Kniaziewicz Stanisław.    Wójtowicz Witold.




ODESZLI ROK 2013 :

Kapłoński Aleksander.    Kantorski Bogdan.    Walczak Janusz.




ODESZLI ROK 2012 :

Grzesiak Zbigniew.    Harmasz Józef.    Jama Kazimierz.    Witek Krzysztof.    Wojtyna Józef.    Zieliński Ryszard.




ODESZLI ROK 2011 :

Perek Sylwester.




ODESZLI ROK 2010 :

Krupski Stanisław.    Lipeński Włodzimierz.    Piątek Stanisław.    Szymanek Waldemar.    Buk Tadeusz.




ODESZLI ROK 2008 :

Dominik Henryk.    Lewicki Józef.    Piekara Andrzej.




ODESZLI ROK 2007 :

Caba Bolesław.    Maliszewski Kazimierz.    Maciejasz Stanisław.    Wójtowicz Janusz.




ODESZLI ROK 2006 :

Pikos Tadeusz.    Wtulich Witold.




ODESZLI ROK 2005 :

Fabisiewicz Henryk.




ODESZLI ROK 2004 :

Groń Jan.    Kochanowicz Jan.    Zakrzewski Lech.




ODESZLI ROK 2003 :

Opaliński Zdzisław.




ODESZLI ROK 2002 :

Bubliński Mieczysław.    Grzywna Tadeusz.    Lipiec Zbigniew.    Leszczyński Alojzy.    Pajewski Krzysztof.    Plamowski Bogdan.    Trólka Stanisław.




ODESZLI ROK 2001 :

Dąbrowski Zbigniew.    Mogielnicki Tadeusz.    Zaborowski Henryk.




ODESZLI DO ROKU 2001 :

Łuczyński Wincenty.     Tymiński Marian.    Brzeski Marian.    Biniak Aleksy.    Mańko Stanisław.     Maciuk Adam.     Siwek Stanisław.     Miksiewicz Andrzej.    Mazurkiewicz Zbigniew.     Wysocki Henryk.  Zender Andrzej.     Surowski Wiesław.     Serafin Jan.    Symonowicz Czesław.     Stan Edward.   Szymański Zbigniew.     Brodziński Tadeusz.    Bernard Włodzimierz.    Czeremcha Marian.     Hoc Edward.     Ambroziak Remigiusz.     Król Stanisław.    Kołodziej Jan.     Łubek Tadeusz.     Gromow Aleksander.    Rekiert Stanisław.     Rachunek Ryszard.     Wasilewski Zygmunt     Wyszogrodzki Jerzy.     Żebrowski Jan.    Małuch Stefan.     Sanocki Piotr.     Strzałkowski Włodzimierz.     Ćwik Jan.    Kopytowski Henryk.    Pajor Tadeusz.     Sołtysik Henryk.    Czura Ludwik.    Biniak Aleksy.     Chojniak Stefan.    Małecki Jan.    Bernad Włodzimierz.



ODESZLI NA WIECZNĄ WARTĘ. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !