Malowane kuferki farbami akrylowymi.

Domowe ozdoby

Szkatułka, pudełko, kuferek, skrzyneczka drewniana, malowane pudełka.

Szkatułka, kuferek, pudełko to przedmioty wykonane z drewna, posiadają różne sposoby zamykania widoczne na zdjęciu przedmiotu, zamykanie na kluczyk, na zatrzask lub też bez. Malowane ręcznie bejcą lub malowane farbami akrylowymi, każda jest odmienna kolorem, wzorem rysunku. Następnie całość wykończona jest kilkoma warstwami ekologicznym lakierem bezbarwnym przeznaczonym do malowania zabawek i mebli dziecięcych czyli bardzo bezpieczna, można spokojnie przecierać wilgotną szmatką. Wyrób jest jedyny i niepowtarzalny. Skrzyneczki są idealne na prezent. W środku bez przegrody. Przyda się na różnego rodzaju drobiazgi: czekoladki, notatki, pamiątki, kolekcja kamieni szlachetnych, biżuteria, karty, tarot, nośniki danych: karty SD, pendrive, płyty CD bez pudełek, karteczki z różnymi zapiskami, przepisy, klucze. Dla osoby ceniącej oryginalność będzie praktyczną i piękną ozdobą wnętrza pokoju.

Wymiary skrzynek obecnie wystawionych : długość od 13 cm do 30 cm, szerokość od 13 cm do 19,5 cm, wysokość od 6 do 13,5 cm.

Przedmioty są moją własnością, oryginał jest nowy, jego stan i wygląd taki jak na załączonych zdjęciach. Kontakt poczta elektroniczna każde zdjęcie posiada numer, podaj interesujący Cię przedmiot pisząc "galeria I fotka 1"

Cena skrzynek wynosi od 30 zł do 50 zł + koszty wysyłki (Poczta Polska polecony 12 zł do 15 zł).


Kontakt: kazior5@wp.pl

Możliwy odbiór osobisty każda środa, Kraków - Węgrzce stacja paliw przy E7, Castorama ul. Pilotów, Wieliczka.

Brak zwrotów, rękodzieło, sprzedawca osoba prywatna.