Home  |  Królik  |  Papuga  |  Kanarek  |  Owczarek  |  Redakcja  |  Klub  |  Kontakt       królik - lapin Królik - kaninchen Królik - Rabbit

 • Home
 • Królik
 • Papuga
 • Kanarek
 • Gryzonie
 • Działka
 • Co nowego
 • Galeria  I
 • Galeria  II
 • Galeria  III
 • Mapa strony
 • Forum Trunia
 • Serwis Trunia
 • Zrób stronę
 • Przyjaciele
 • Literatura
 • Webcam
 • Zapytania
 • Redakcja
 • Lekarze
 • Ustawy
 • Banery
 • Humor
 • Ebook
 • Quiz
 • Linki
 • E-mail
 •    

  Nie chorobę należy leczyć, lecz chorego. Nie należy poszukiwać środków uniwersalnych, ale leków likwidujących określoną chorobę. Nie ma sensu stosowanie środków działających doraźnie, nie usuwających przy tym przyczyn choroby.
  Ch.S. Hahnemann

  Homeopatia staje się coraz bardziej popularną metodą leczniczą, zarówno wśród lekarzy jak i właścicieli zwierząt. Metoda ta powstała ponad 200 lat temu, stworzył ją Christian Samuel Hahnemann (1777 - 1843) - niemiecki lekarz i aptekarz.

  Firma która w Ameryce od 50 lat produkuje naturalne leki
  ziołowe dla zwierząt.


  Drogi opiekunie króliczka :

  Twój weterynarz próbował antybiotyk, a gdy antybiotyk został już podany to teraz naprawdę trudno jest wyjaśniać jaki rodzaj zakażania ma Twój królik ?   Twój mały przyjaciel czuje się gorzej i gorzej ?   Twój królik był diagnozowany że ma zakażanie bakteryjne ?    Jakie to jest zakażanie?    Czy to trudno z diagnozować ?   A Ty jesteś zaniepokojony i nie wiesz jak masz dalej postąpić ?   Już wyczerpywałeś wszystko to co wiesz i wszystko to co wie Twój weterynarz, a Twój królik jest cichy i coraz słabszy.


  Dobrze możesz się teraz odprężyć, pomoc jest w drodze. My jesteśmy dla Ciebie, Ty dochodziłeś już prawie do naszych drzwi . Nasze środki pomogą Tobie, cieszymy się, że troszczysz się o swojego ukochanego królika. Kto przedkłada nad wszystko swych przyjaciół zdrowie ma pierszeństwo z korzystania z naszych najlepszych specjalistów. Co jest przyczyną tego braku równowagi ? Jakie są prawdziwe sposoby aby było dobre zdrowia, dużo rzeczy stanowi zagadkę, skąd jest ten brak równowagi.


  Co wpływa na Twojego królika, co zmienia jego warunki życia, czy przynoszenie w nowe miejsce, nowy członek rodziny ( zwierzę albo człowiek ) albo przeniesienie do nowego pomieszczenia, lub jest w pobliżu inny królik, a może idąc na wystawę, podróżując, ludzie szturchali go i patrzyli na niego. Króliki wiążą się emocjonalnie, kiedy będzie przychodził do nowego środowiska odczuwa to tak jak człowiek. Upalna pogoda jak również zimna może i będzie powodować stres, ma to wpływ na Twojego królika i czasami na jego zdrowie. Nagłe zmiany w temperaturze od zimnych nocy do gorących dni i od gorących dni do zimnych nocy to zawsze będzie mieć niedobry wpływ na zdrowie Twojego królika, stan ten wywołuje bakteryjne i wirusowe zmiany.


  Twoje lekarstwo to nasz produkt Systemajuv i ProBac Adult które są najlepszymi z leków jakie my odkryliśmy dla naszych klientów. Oni, nasi klienci, tak naprawdę są bardzo dobrzy, idą taką długą drogą, od lekarza do lekarza, to naprawdę wprawia w zdumienie! My jesteśmy zadowoleni że i Ty wreszcie jesteś wraz z nami. Jakie symptomy bakteryjnego braku równowagi mogą wystąpić u Twojego króliku: brak apetytu albo bardzo mało je, kichanie albo kaszel, łzawią mu oczy, chroniczne zakażanie ucha, bardzo ciężko oddycha, zresztą co tu mówić na jakiegokolwiek rodzaju zakażanie Twój królik byłby chory to i tak Twój weterynarz przepisywałby antybiotyk.


  Inne oznaki, Twój królik może jeść , ale staje się coraz bardziej chudy. Powód to w układzie pokarmowym zamyka możliwość funkcjonowania z braku właściwej flory ( pośród innych przyczyn ) i ciało nie jest zdolne absorbować czegokolwiek z jedzonej żywności. Trawienie wymaga równowagi dobrych bakterii i chorobotwórczych ( złych ). Bilans czyli równowaga dobrych i złych bakterii w przybliżeniu wynosi 80 % do 85 % dobre bakterie. Pozostałe od 15 % do 20 % to złe bakterie które również mają jednak istotny wpływ dla dobrego trawienia pokarmu przez Twojego królika.


  Ilekroć antybiotyk jest przepisywany, to bez wyboru będzie niszczył wszystkie dobre bakterie wraz z chorobotwórczymi bakteriami w ciele, tak powoduje trawienne problemy. Dodatkowo antybiotyki niszczą dobre bakterie właśnie w okresie kiedy Twój królik potrzebuje mieć system trawienny sprawny. Antybiotyki Zabijają Bakterie , dobre i złe, i pozwalają ciału być w jałowym otoczeniu, przez co stwarzają warunki do następnej infekcji.


  Dobrze, jeżeli ja nie powinienem używać antybiotyku, wtedy co mam robić jak pomagać mojemu chorującemu królikowi ?
  Mój królik był chory z przerwami od dawna. Teraz, mój ulubieniec ma nawet zakażanie ucha, narządy płciowe, pod brzuchem. Co mam czynić ? Ty prawdopodobnie próbowałeś już każdego antybiotyku który Twój Weterynarz polecał. Problemy są od paru tygodni. Powód problemu trwa ponieważ antybiotyki pchają zakażanie coraz głębiej do organizmu. Antybiotyk może pomagać w krótkim okresie leczenia.


  Lek probiotyczny i zioła ! Nie antybiotyk !
  Nie Narkotyki !

  Czy to jest obcy lek ? tak może się wydawać Tobie jak i większości Amerykanów -- używaj probiotyczny albo mikrobowy lek one teraz są znane. Faktycznie, my myślimy że probiotics jest to najlepiej utrzymywana tajemnica w Ameryce dotycząca leczenia zwierząt. Co znaczy probiotyczny ? ProBiotyczny albo mikrobowy to są dobre bakterie. Ciało zwierzęcia zawiera dobre bakterie i złe bakterie. Co robisz kiedy będziesz podawać probiotyczny lek, on jak powódź będzie zalewać organizm królika dobrymi bakteriami które nasycą jelito w l00 %, właśnie o to chodzi aby dobre bakterie wypychały chorobotwórcze bakterie z ciała królika.


  I to właśnie jest w ostrym konflikcie z antybiotykiem który Zabija Wszystkie Bakterie w ciele, tym sposobem otwierając drzwi dla innych problemów zdrowotnych i pcha on dalej zakażanie, jeszcze głębiej do organizmu.


  Potęga leku probiotycznego jest jedną z najlepiej utrzymywanych tajemnic w Stanach Zjednoczonych. Faktycznie nadzwyczaj potężny mikrobowy lek, jest używamy dla naszych zwierząt, był używany z powodzeniem dla królika, jest znany od ponad 127 lat w Europie. Przez używanie probiotycznego leku, Ty podajesz do organizmu królika dobre bakterie i wyrzucasz chorobotwórcze bakterie z jego ciała przez kał i mocz. ProBac - wtedy zostawiłby organizm w 100 % tylko z dobrymi bakteriami w jego jelicie. Równowaga potrzebuje 80 % 85 % dobrych bakterii, i teraz chorobotwórcze bakterie będą przywracać siebie w krótkim czasie, po to aby równowaga została zachowana.


  Bez nacisku
  Bez bólu
  Bez znoszenia wolnego systemu
  Bez " zabójcze Coś "
  Bez szkodliwych ubocznych skutków jakiegokolwiek rodzaju

  Najszybciej ty będziesz czuć zapach rzeczywiście brzydko pachnącego kału i moczu. To są chorobotwórcze bakterie wyganiane z organizmu. To jest dokładnie to co powinno się zdarzyć. Jak długo to będzie trwało zanim twój królik będzie zdrowy ? Oczywiście to zależy od tego jak duże jest zakażenie twojego królika.


  Okres dochodzenia do zdrowia tym będzie dłuższy im dłużej Twój królik zażywał antybiotyki. To mogłoby być dwa dni albo dwa tygodnie albo nawet dwa miesiące, ale normalnie dwa lub trzy tygodnie. Wtedy co ty robisz ? Utrzymuj podawanie twojemu królikowi microbiowego leku aby ponownie budować bakteryjną równowagę w jego ciele. Ty nie tylko budowałbyś florę w jego całym systemie, ale pomagałbyś Twojego królika w jego zdolności absorbowania do maksymalnych możliwości. W tym samym czasie pomagałbyś organizmowi ponownie budować jego zdrowy system. Dla takich właśnie powodów my dajemy naszymu ulubieńcowi małą ilość ProBac, co najmniej dwa do trzech razy dziennie w żywności lub do wody pitnej w zależności który sposób będzie bardziej skuteczny.


  Czy mogę zaszkodzić mojemu kochanego królikowi ? A może "przedawkuję" lek probiotyczny ? Odpowiedź jest przecząca dla obu pytań. Faktycznie, w czasie zdrowotnego kryzysu, możesz uważać że jest to za mała dawka dla Twojego królika, ale nigdy jej nie przedawkujesz i żadnej szkody dla królika nie będzie. Jeżeli ciało nie wymaga dobrych bakterii, wtedy lekarstwo nie jest absorbowane.


  Lilia właściciel Indy Minilopa napisał do nas - "ja właśnie chciałbym serdecznie podziękować, Tobie za twoje naturalne lekarstwa dla króliczków. Ja mam 4,5 letniego starego Minilopa ( Indy ) który cierpiał na zatkany nos i biegunkę od przeszło 4 miesięcy. Po niezliczonych podróżach do weterynarza, ja surfijąc po internecie odkrywałem Twoją stronę. Po przeczytaniu informacji o naturalnych ziołowych lekarstwach dla króliczków, zdecydowałem się podawać ten lek na próbę. Karmiłem mojego króliczka lekarstwami PRO Bac dla dorosłych królików , Systemajuv i Virastem jak pisało na opakowaniu i Indy wrócil do zdrowia w czasie 2 dni już widać było poprawę. Ja jeszcze daję jemu jego dzienną dawkę zapobiegawczo, ale już teraz mogę powiedzieć, tak jestem człowiekiem wierzącym w naturalne lekarstwa dla króliczka. Tak trzymaj"-.


  Tak, ale mój królik bardzo był chory rzeczywiście długi czas, czy jest możliwe przyśpieszyć jego powrót do zdrowia ? Tak, zdecydowanie. W dodatku do dobrych bakterii których Ty używasz, możesz i też powinieneś używać zioła przez co pomagasz przywracać Twójemu królikowi zdrowie. Matka Natura ma całą hojność ziół i może pomagać każdemu małemu stworzeniu. Tak, ale ja nie wiem które z ziół będą dla królika a które nie będą. Nasi lekarze rozwiązywali już ten problem. Parę lat temu nasi lekarze wyprodukowali ziołowe lekarstwo które nazywało się Systemajuv ponieważ przeznaczone ono było dla odmładzania całego organizmu. Ziołowe współdziałanie Echinacea, korzeni i innych ziół zawartych w tej cudownej nalewce, były po to by odmładzać cały organizm. Doświadczenie pokazywało iż w tych ziołowych lekach jest ogromna siła która może pomagać.


  My używamy Systemajuv na zakażanie, przeziębienie, grypę, wirusy, problemy z bakteriami. My używamy i polecamy to cudowne ziołowe lekarstwo. Za nami są długie lata dobrych doświadczeń w używaniu Systemajuv z bakteryjnymi zakażaniami i poważnymi chorobami wirusowymi. Systemajuv jak naszym " lekarstwem wyborowym " . Gdyby nasi klienci używali Systemajuv od czasu do czasu, to dla ich królika skończyły by się problemy ze zdrowiem. Nigdy ponownie nie sięgaj po antybiotyki. Ja podawałem mojemu Missy ProBac i Systemajuv, teraz od kilku tygodni widać znacznę poprawę na zdrowiu. Zawsze polecamy używać ProBac w połączeniu z ziołami, ponieważ ciało będzie absorbować więcej z leków i o wiele szybciej. Inną korzyścią w używaniu Matki Natury oraz korzystaniu z jej hojnej spiżarni jest to że, faktycznie jest niemożliwe by podać szkodliwą dawką Twojemu ulubieńcowi.


  Wszystko obecnie jest uwarunkowane, przez toksyczny narkotykowy przemysł który Ty potrzebowałeś bo bardzo chciałeś być troskliwy w dotychczasowym leczeniu. I prawnie wszystko jest w porządku. Zaglądając do Dziennika Medycznego do publikacji z czerwca 2000 roku, dowiemy się że farmaceutyczne narkotyki zabiją ponad 200,000 ludzkich istnień każdego roku. Kto zna ile tych toksycznych farmaceutycznych narkotyków zabija naszych ulubieńców każdego roku. Leczenie energią ziół to jest to co ciało potrzebuje.


  Podawanie naszych leków to klucz dla szybko powracającego zdrowia i apetytu. W rzeczywiście poważnych przypadkach takich jak siedem z siedemdziesięciu naszych bardzo kosztownych strusich piskląt które zachorowały na zapalenie płuc, zaraz mieliśmy spotykanie z naszym lekarzem który przygotowuje te lekarstwa od ponad 45 lat. Braliśmy Systemajuv i dawaliśmy to każdemu pisklęcia, nie podawaliśmy im tego do dziobów bo tego nie akceptowały, podajemy krople płynu na ich skórę pod piórami na ich plecach. Lek spełnił nasze oczekiwania ponieważ skóra jest to największy organ ciała i najlepiej wchłaniał lekarstwo. Po trzech intensywnych dniach, podajemy Systemajuv w wodzie do picia i tak przez następnych trzydzieści dni. Obecnie jesteśmy dumni mówiąc że każdy pojedynczy ptak przeżył i świetnie się czuje. Nikt nie może powiedzieć że nasze zioła nie pracują dla dobra zwierząt. Setki naszych klientów miały podobne przypadki, życie zagrożone, jednak nasze leki i doświadczenia ratowały ich króliki.


  Jeżeli twój królik patrzy na ciebie takimi smutnymi przemawiającymi oczami i błaga Cię o pomoc, Ty również możesz ratować Twojego królika. Jeżeli Twój przyjaciel jest tak ważny do ciebie jak Ty jesteś do niego, wtedy nie zastanawiaj się, przywracaj jak najszybciej Twojego królika do zdrowia.

  LEKI PRODUKOWANE PRZEZ FIRMĘ  Leki ziołowe na biegunkę.

  https://www.propacultimates.com/

  PRO BAC ADULT - wolny propagator jest to bardzo mocny mikrobowy ( probiotyczny ) środek dla dorosłego królika który wzmaga naturalną bakteryjną działalność w trawiennym systemie który równocześnie poprawia stan zdrowia. ProBac Adult ulepsza enzymy systemu w granicach układu trawiennego to prawie 20 miliardowa kolonia w jednym gramie dobrych bakterii. ProBac Adult nadzwyczaj jest pomocny w równoważeniu flory w jelicie, zapobiega z problemami biegunki, które zwykle są powodowane przez brak równowagi flory w jelicie. ProBac Adult jest polecany i powinien być używany ze wszystkimi lekarstwami dla lepszych wyników i szybszego przywracania zdrowia. ProBac Adult był używany z dużym skutkiem w zwierzęcym przemyśle w Europie od 1874 r. Polecamy dawkowanie 1 / 8 łyżeczki do herbaty na pół szklanki wody albo do miękkiej żywności codziennie od trzydziestu do sześćdziesięciu dni aż Twój królik wróci do zdrowia .  SYSTEMAJUV - wysokowydajny związek, ziołowe lekarstwo rozwija i pomaga odmładzać cały organizm , który może być zakażany przez bakterie wirusowe, albo inne toksyczne organizmy . Systemajuv - pomoga uwolnić ciało króliczka od złych bakterii . Lek pomaga usuwać chorobotwórcze bakterie wraz z moczem i kałem . Systemajuv - łagodnie odtruwa ciało i wnosi ciałka białej krwi do komórek czyli pomaga przy zwalczaniu zakażania, wszystko to odbywa się w tym samym czasie . Ten produkt jest polecany jako lekarstwo dla dorosłych królików. Jeżeli Ty widzisz że Twój królik jest słaby , osowiały, odmawiawia jedzenia, i ogólnie ma złe samopoczucienie to wskazane jest podanie Systemajuv. Systemajuv - jest zalecany w dawkach trzy do pięciu kropli bezpośrednio do pyszczka, cztery do sześciu razy dziennie przez pierwsze dwa lub trzy dni, ( więcej jeżeli jest to konieczne ) również należy podać cztery albo pięć krople w miękkiej żywności, od pięciu do dziesięciu dni i należy upewnić się czy u Twojego królika następuje widoczna poprawa zdrowia . Przywracanie doskonałego zdrowia może być jeszcze szybsze kiedy Systemajuv będzie podawany razem z ProBac Adult aby równowaga bakterii w jelicie dokonała się szybciej, a w ten sposób ułatwimy większą absorpcję ziołowego lekarstwa. Systemajuv -jest płynny i podawany przez dołączany kroplomierz .  Na problemy z nerkami i wątrobą.

  Doświadczenie wskazuje że właściwie sprawa problemów z nerkami i wątrobą to na ogół schorzenie powstałe na skutek toksyny od otoczenia lub od nienaturalnych środków ochronnych w żywności. Nerka i wątroba potrzebują być oczyszczane z toksyn zanim rozpocznie się prawdziwe leczenie. Produkt który my polecamy to :

  HEMOTOX - jest to bezpieczny , łagodny środek który jako naturalne lekarstwo pozwala zwalczać toksyczną chorobę wątroby i nerek w warunków króliczego ciała. Doświadczenie pokazywało iż to lekarstwo to bardzo łagodne i delikatne podejście do eliminowania toksyny w wątrobie i nerkach . To płynne ziołowe lekarstwo jest podawane bezpośrednio do gardła króliczka w ilości trzy do pięciu kropli przez dwa tygodnie albo podanie pięciu kropli do jego wody do picia również przez dwa tygodnie. Ważne jest również upewnić się czy Twój ulubieniec dostaje to lekarstwo kilka razy podczas dnia dla lepszych wyników. Bardzo mocno zatruty toksycznie królik będzie wiecej spał podczas tego detox programu, ponieważ jego małe ciało pracuje bardzo usilnie przynosząc toksyny do układu trawiennego gdzie są one następnie wydalane z organizmu wraz z moczem i kałem. Kiedy instrukcje są wykonywane właściwie, to nie jest to szkodliwe w jakimkolwiek zakresie dla zdrowia. Zwykle widać poprawę zdrowia u Twojego małego przyjaciela już w okresie leczenia w pierwszym tygodniu. Konieczne jest zrobienie dwóch albo trzech cykli tego leczenia aby upewnić się że organizm jest zdrowy. Po pierwsze Twój mały przyjaciel jest przywracany do dynamicznego zdrowia, wtedy to jest ważne aby utrzymywać jego zdrowie przez detoxing i dlatego należy dokonać powtórnego leczenia w ciągu roku.  Parastem środek do usuwania robaków.

  Parastem - jest to naturalne lekarstwo które pozwala uwolnić organizm od pasożytów drenujących ciało Twojego ulubionego króliczka. Pasożytami są robaki i pierwotniaki. Parastem - jest bezpieczny dla starszych królików . Jest to środek płynny podawany przez dołączany kroplomierz. Zalecamy używać go wraz z ProBac Adult - będzie pomagać w zwalczaniu pasożytów.
  Opakowanie : cena $52 . 00
  4 uncje
  ( leki nie są tanie ale przy ich dochodach to chyba nie tak duże pieniądze)  Środek na robaki

  Może ktoś sądzi, że dobra opieka może eliminować robaki, pchły i inne pasożyty bez użycia środków chemicznych i w tym samym czasie, dodaje jeszcze minerały do organizmu Twojego królika, więc może nie należy używać oferowanych przez nas leków. Faktycznie my używaliśmy Robaka Out - codziennie przez ponad rok bez żadnych ubocznych skutków jakiegokolwiek rodzaju. Zamiast tego, nasze króliki mają wyśmienite zdrowie ponieważ są one wolne od wszystkich pasożytów a ślady minerałów rzeczywiście dodały dużo blasku ich futerkom. Spróbuj używać chemicznej trucizny codziennie i zobacz jak długo żyłby Twój najlepszy przyjaciel! Zobacz wszystkie skórne problemy jako wynik takiego leczenia.. Czy Ty kiedykolwiek zauważałeś jak Twój królik strasznie się drapie, choć nie musi mieć żadnych pcheł ? Zwykle dzieje się tak ponieważ toksyny dostały się do jego organizmu i teraz jest on przeładowywany tymi toksynami.  Środek na robaki.

  WORM OUT - jest to naturalny lek, wolny od chemicznych dodatków. Produkt który natychmiast przynosi ulgę i usuwa wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty. Mieszamy z miękką żywnością raz dziennie przez trzy tygodnie. Robak Out - jest środkiem który zupełnie eliminuje wszystkie ślady robaków u Twojego królika. Robak Out - jest zdolny eliminować wszystkie pchły i inne futrzane pasożyty z Twojego małego przyjaciela bez niebezpieczeństwa jakichkolwiek chemikaliów oraz śladów na jego skórze. To jest cudowny produkt i jest to doskonałe źródło minerałów, wzmagając dietę w tym samym czasie pozbywa się pcheł i robaków.  Środek do usuwania włosów z układu trawiennego

  HAIR BALL AID - jest to związek ziół które pomagają usuwać problem włosów przedostających się do układu trawiennego królika. Doświadczenie pokazywało że te zioła pomagają królikowi na kłopoty z wydaleniem z jego wnętrzności dużej ilości włosów które przedostają się do systemu trawiennego przy czyszczeniu futerka. HAIR BALL Aid - ten cudowny produkt Matki Natury usuwa problemy, królikom zaś jest bardzo zalecany jako środek zapobiegawczy. Te organiczne zioła najlepiej podawać w ilości 1 / 8 łyżeczkę do herbaty ( więcej albo mniej zależnie od królika i jego wielkości ) do żywności rano i na noc. Część ziół czyści system trawienny, inne pomagają usuwać włosy oraz wymuszają ruchy jelit.
  Cena : $25 . 00 opakowanie 20 uncji  Środek na zaparcia

  Hairball REMEDY Naturalne lekarstwo szczególnie pomaga królikom które mają zaparcia. To płynne ziołowe lekarstwo pomaga usuwać ze ściany jelit zgęszczone odpady tym samym przywraca jelitom w krótkim okresie czasu ruchy. Ułatwia w ten sposób opróżnianie się królika bez potrzeby napinania, które może w konsekwencji stwarzać komplikacje takie jak chorobę odbytnicy albo doprowadzić do hemoroidów. To lekarstwo jest idealne dla starszego królika który ma już trudności z mechanizmem poruszającym jego wnętrzności . Podajemy trzy do pięciu kropli bezpośrednio do pyszczka z załączanego zakraplacza, tak często jak jest to konieczne aby uzyskać natychmiastową poprawę jego zdrowia.

  Powrót